Sortimisvalik
  • Hind
  • Lisamise kuupäev
Ruudustik
Loend

Mercedes-Benz S320 4-Matic

Supeluse 2-36, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
MB S320 4-Matic rendiks Pärnu linnas. Hinnad alates 63.00 EUR/päev. Lisainfo ja broneerimine http://www.24autorent.
90€

Open Sky Robinson R44 Helicopter Rental

Tallinn, Harju maakond

2Pildid
Teostame foto-, filmimis- ja vaatluslende helikopteriga Robinson R44. Kopterilende saab tellida lendamiseks üle Eesti. Kopter asub Tallinnas ja lendab peale mujal teostatud lendu Tallinnasse tagasi. Helikoptereid saab tellida ka erinevatele sündmustele– kliendiüritused, firmade suvepäevad, sünnipäevad, pulmalennud jne.
 

Luxlimu Retro Limousine Excalibur Kit Narva

Narva, Ida-Viru maakond

6Pildid
Limusiin Retro Excalibur Kit. Värv: valge. Salong: must. Istekohte arv: max. 8 inimest. Multimeedia: CD/DVD/MP3/DivX, 19" LCD. Varustus: baar, tähistaevas, neoon lisavalgustus, pokaalid 8le. Renditingimused: Limusiini eest tasumine: Enne sõidu alustamist tuleb tasuda kokkulepitud hind.
 

Luxlimu Lincoln Limousine Pärnu

Pärnu, Pärnu maakond

3Pildid
Limusiiniks on aastal 2000 valminud Lincoln Towncar, millel pikkust 10m ja kohti 8-le inimesele. Värviks on meie autol valge ning seda täiustab hele nahksisu. Klientide käsutuses on Clarion MP3 mängija. Samuti on klientide käsutuses 2 monitoriga DVD mängija ning peomeeleolu tekitab fiiberoptiline peegellagi ja baar, mis muudavad ka värvust.
 

Luxlimu Chrysler 300C Limousine Tartu

Tartu, Tartu maakond

8Pildid
Limusiiniks on aastal 2015 valminud Chrysler 300c, millel pikkust 9m ja kohti 8-le inimesele. Limusiinil on toonitud klaasid, juhti eraldav vahesein ning kere on muudetud spetsiiaalselt helikindlaks. Auto on väljast valge ning seest heleda-mustaga nahksisu. Autol on võimas heli -ja videosüsteem 5x LED TV, DVD, 2x subwoofer. Autol on värvi muutev fiiberoptiline baar, valguslagi.
 

Luxlimu Hummer H1 Limousine Tallinn

Tallinn, Harju maakond

6Pildid
Hummer Limusiin H1 peidab oma 8.5 m pikkuste musklite sees punast nahksisu pakkudes sõiduelamusi kuni 12-le inimesele. Lisaks välgubaari, avarat tähistaevast, kliendile juhitavat: konditsioneeri, juhi ja salongivahelist visiiri ning klaasi, sisetelefoni, LCD-TV-d, DVD-d, CD-d, MP3, KARAOKET. Minimaalne rendiperiood on 1 tund. Pikema perioodi puhul hind kokkuleppel.1 tund = 250.-eur.
 

Luxlimu Chrysler 300C Limousine VIP Chrystal Tallinn

Tallinn, Harju maakond

10Pildid
Limusiiniks on aastal 2010 valminud Lumivalge Chrysler 300c, millel pikkust 9m ja kohti 8-le inimesele. Limusiinil on toonitud klaasid, juhti eraldav vahesein ning kere on muudetud spetsiiaalselt helikindlaks. Auto on väljast lumivalge ning seest heleda-mustaga nahksisu. Autol on võimas heli -ja videosüsteem 2x LED TV, DVD, 2x subwoofer.
 

Bali E-bike rent

Pärnu, Pärnu maakond

2Pildid
Võta särtsumootor pedaalimisel appi - rendi särtsuratas! Elektrijalgratas on mugav vahend suvises Pärnus liiklemiseks ning kuurortlinna avastamiseks. Rattaga saad liiklusmüra ja tasulist parkimist vältides tutvuda linna vaatamisväärsustega, külastada randa, nautida eri söögikohti või pidada pargipiknikut.
25€

Peugeot Boxer

Oja 86, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
50-28 eur. päev.
50€

Peugeot Boxer

Oja 86, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
50-28 eur. päev.
50€

Mercedes-Benz Viano

Oja 86, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
60-35 eur. päev.
60€

Citroën Jumpy

Oja 86, Pärnu, Pärnu maakond

1Pildid
60-35 eur. päev.
60€
38 Otsingutulemust.Lehel
Style Selector
Select the layout
Choose the theme
Preset colors
No Preset
Select the pattern